Mindray LI23S002A Udstyrsbatteri - LI23S002A 4500mAh
OEM-udskiftning Mindray LI23S002A Udstyrsbatteri
Alle vores produkter er oem-udskiftningsprodukter, de er ikke produceret af [Mindray] -virksomheden.
Kompatibel Udstyrsbatteri Mindray  til LI23S002A
  • Kode:203m075
  • Kapacitet: 4500mAh
  • Spænding: 11.1V
  • Type: Li-ion
  • Størrelse: 148*60*23mm
  • Vægt: 330g
  • Farve: Sort
Splinterny med 1 års garanti!
LI23S002A  verify
Bemærk:
2 Types of the dimensions.
Please email us the dimensions of your original battery for checking.
T5: 148*60*23mm
WATO EX-35(KGxxxx),
WATO EX-55(machine series no. begins with ESxxxx,KUxxxx, HYxxxx),
WATO EX-65(ERxxxx,KTxxxx,HXxxxx),
WATO EX-65 Pro(KYxxxx), and so on
VS-800:182*26.1*61mm
WATO EX-20(DWxxxx),
WATO EX-30(DYxxxx),
WATO EX-35(EAxxxx),
WATO EX-55(DBxxxx),
WATO EX-50,
WATO EX-60,
WATO EX-65(DAxxxx) and so on
Finde andre dele af din Mindray LI23S002A
  • LI23S002A Udstyrsbatteri 4500mAh 11.1V Black