Mindray LI23S002A Udstyrsbatteri - LI23S002A 4500mAh
OEM-udskiftning Mindray LI23S002A Udstyrsbatteri
Alle vores produkter er oem-udskiftningsprodukter, de er ikke produceret af [Mindray] -virksomheden.
Kompatibel Udstyrsbatteri Mindray  til LI23S002A
  • Kode:203m076
  • Kapacitet: 4500mAh
  • Spænding: 11.1V
  • Type: Li-ion
  • Størrelse: 148*60*23mm
  • Vægt: 330g
  • Farve: Sort
Splinterny med 1 års garanti!
LI23S002A  verify
Bemærk:
VS-900 have 2 types of the batteries.
Finde andre dele af din Mindray LI23S002A
  • LI23S002A Udstyrsbatteri 4500mAh 11.1V Black
  • Dette LI23S002A kan kompatibelt til følgende Udstyrsbatteri reservedelsnummer:
    Mindray
    LI23S002A,
    LI13I001A,
    Dette LI23S002A kan benyttes til følgende Modeller:
    Mindray
    VS900,
    VS600,
    IPM8,
    IPM12,
    IPM10,
    IMEC8,
    IMEC7,
    imec5,
    IMEC12,
    IMEC10,
    Epm12,
    Epm10,
    ePM 9MC,
    ePM 9MA,
    ePM 9M,
    ePM 12MC,
    ePM 12MA,
    ePM 12M,
    ePM 10MC,
    ePM 10MA,